1. خانه
  2. قطعات بگ فیلتر
  3. کیسه بگ فیلتر

کیسه بگ فیلتر

قطعات بگ فیلتر
کیسه بگ فیلتر

دوخت و تولید کیسه بگ فیلتر

کیسه بگ فیلتر

شرکت پدیده کیمیا در راستای افزایش کیفیت هوای خروجی بگ فیلترها و دوام مناسب کیسه ها و هوا دهی خوب و ارائه محصول باکیفیت برای دوخت کیسه بگ فیلتر از پارچه فیلتر تولیدی شرکت های معتبر استفاده می کند.

معرفی انواع پارچه کیسه فیلتر

شرکت پدیده کیمیا برای دوخت کیسه بگ فیلتر از ماشین الات صنعتی مدرن و باکیفیت بهره می برد، تا محصولی مطمئن و بادوام داشته باشد.

شما می توانید با خرید کیسه بگ فیلتر از ما اطمینان و هوای پاک را تجربه کنید.

کیسه فیلتر پلی استر

کیسه بگ فیلتر – الیاف پلی استر (Polyester) با کد اختصاری PET یا PES یکی از پر مصرف ترین الیاف جهت تولید کیسه فیلتر هستند که به روش ذوب ریسی تولید می گردند و بصورت های مختلف فلامنتی، لایی، اسپان باند (Spun bond) و میان تهی قابل عرضه هستند. مهمترین ویژگیهای این لیف الاستیسیته مناسب، پایداری ابعادی، مقاومت سایشی بالا و مقاومت بالا در برابر اسیدهای معدنی و آلی است. این نوع از فیلترها در طیف گسترده ای از صنایع همانند سیمان تا کوره های الکتریکی کاربرد دارند. موارد مصرف این نوع فیلتر گزینه ای اقتصادی جهت محیط های خشک، محیط های اسیدی معدنی (به غیر از اسید سولفوریک، نیتریک و کربنیک غلیظ) و اکثر اسیدهای آلی است. مقاومت این نوع فیلتر در محیط های قلیایی ضعیف مناسب است و در محیط های قلیایی قوی در دماهای پایین قابل قبول است. از جمله ویژگیهای این فیلتر پایداری در برابر اکثر حلال های آلی و عوامل اکساینده می باشد. این نوع فیلتر تا دمای ۱۵۰ درجه سانتیگراد قابلیت عملکرد پیوسته را دارد، استفاده از این نوع پارچه در محیط های مرطوب، محیط های بازی قوی با غلظت و دمای بالا و در حضور برخی ترکیبات فنلی توصیه نمی گردد. در محیط های گرم و مرطوب این پلیمر ممکن است دچار هیدرولیز گردد.

طی فرآیند تولید و تکمیل کاری می توان ویژگیهای عملکردی متنوعی را بر روی این نوع از الیاف اعمال کرد که شامل اعمال غشای تفلونی یا پی تی اف ئی، پلی استر ضد الکتریسیته با آستر آنتی استاتیک و یا با الیاف آنتی استاتیک، پلی استر ضد آب و پلی استر ضد روغن می باشد.

دوخت کیسه فیلتر

کیسه فیلتر متا آرامید (نامکس)

کیسه بگ فیلتر-فیلتر های آرامیدی دارای مقاومت بالا در محدوده دمایی ۲۱۰ درجه سانتیگراد هستند. کاربرد عمده این نوع فیلترها سیستم های غبارگیر با سایندگی بسیار بالا، کوره های قوس الکتریکی، خشک کن های با دمای بالا، کوره های کوپل (Cupola) و کاربردهای شیمیایی با دمای بالا است. این نوع پارچه در اکثر محیط های قلیایی مقاومت خوبی دارد. البته اکثر اکسیدهای معدنی به این الیاف آسیب می رسانند و در حضور برخی ترکیبات فنلی حل می شوند. عملکرد این الیاف در برابر اکثر حلال های آلی مناسب است. این نوع کیسه فیلتر ها تحت نام تجاری نامکس نیز عرضه می شوند. (Nomex)

نمایی از گارگاه خیاطی شرکت پدیده کیمیا

چگونه کیسه بگ فیلتر سفارش دهیم

تصاویر نمونه کارها

حقيبة جامع الغبار

چگونه فیلتر سفارش دهیم

پیشنهاد ما برای سفارش کیسه بگ فیلتر این است که از طریق  آنلاین انجام شود.

مظاهری